Fakültemizin tüm yeni üyelerini tebrik ederiz. Aramıza hoş geldiniz.

Instagram’da daha aktifiz. Fakültemiz hakkında bilgi sahibi olmak ve haberdar olmak için instagram’dan bize ulaşabilirsiniz. @etuhukuk

Hukukun değerleri ile dolu bu yolda beraber yürümek ve geleceklerimizi aydınlatmak için bizimle aşağıdan iletişime geçin!

HUKUKTA KARİYER GÜNLERİ ’20

https://drive.google.com/drive/folders/13URz6Rllf8s1Ior-PU6WMJAuk1waNwoh

Bugüne kadar neler yaptık?

HUKUKÇUSU OLMAKLAR
HUKUKTA KARİYER GÜNLERİ
AKADEMİK SEMPOZYUMLAR

TOBB ETÜ HUKUK TOPLULUĞU

Vizyonumuz

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Topluluğunun birincil amacı genç hukukçuların meslek ahlakı ve hukukun evrensel ilkelerini benimsemesine olanak sağlamak bunun yanında kişisel gelişimlerine katkı sağlayabilecek organizasyonlarla yetkin bir şekilde  hayata atılmalarına yardımcı olmaktır

Misyonumuz

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Topluluğu yetkin hukukçunun her şeyden önce çevresine duyarlı bir insan olması gerektiğine inanır. Bu kapsamda toplumda dezavantajlı olan kesimlere mümkün olduğunca yardım etmeyi görevlerinden biri olarak addetmiştir.

Tarihçe

2013 yılında kurulan Hukuk Topluluğu 10’dan fazla akademik sempozyuma, ortalama 700 öğrenciyle gerçekleşen 4 Hukukta Kariyer Günleri ve diğer sayısız kültürel ve hukuksal etkinliğe imza atmıştır.


Hakkımızda


Tüze Hukuk Dergisi

Tüze Hukuk Dergisi 3. Sayısıyla sizlerle…


İletişim

İletişime Geçin

E-mail:
Telefon Numarası:

Adres:

Söğütözü Caddesi No:43, Söğütözü, Ankara, 06560 Türkiye (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi)

Bize Mesaj Gönderin