Başvuru Formu:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXMLy33tBO__OMc6kTL089ZvHsqxD5VKoi2yJCrh8x26PQug/viewform?usp=sf_link

SERTİFİKALI SÖZLEŞMELER HUKUKU EĞİTİMİ (20 KASIM 2022 PAZAR)

TOBB ETÜ Hukuk Topluluğu tarafından düzenlenen sertifikalı “SÖZLEŞMELER HUKUKU EĞİTİMİ” bu yıl ilk defa TOBB ETÜ’de gerçekleştirilecektir!

Av. Murat Tezcan – Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmesi Oturumu

Doç. Dr. Orhan Ersun Civan – Belirli Süreli İş Sözleşmesi Oturumu

Av. Taner Ünlü – Profesyonel Futbolcu Sözleşmesi Oturumu

Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem Yatağan Özkan – Ticari Gizlilik ve Sırları Koruma Sözleşmesi Oturumu

Alanında uzman 4 hukukçu uygulamada karşılaşılan, ilgi çekici ve pratiğe yönelik 4 farklı özel hukuk sözleşmesini 1 GÜN BOYUNCA 4 FARKLI OTURUMDA anlatacaklardır. Konuşmacılarımız, her oturumda teorik hatırlatmaların yanında daha çok pratiğe ve sözleşmenin oluşumu aşamasına dair hukuk öğrencilerinin derslerde edinmeye çok da imkân bulamadığı bilgileri aktaracaklardır.

Etkinlik sonunda dinleyicilere KATILIM SERTİFİKASI takdim edilecektir. Sizler de bu kıymetli etkinliğin bir parçası olmak isterseniz KATILIM FORMUNU 13 KASIM 2022’YE KADAR DOLDURMAYI UNUTMAYINIZ!

NOT – Etkinlik sonunda katılımcılar için kitap ve hediye çekilişleri yapılacaktır.

NOT – Etkinlik ücreti 40 TL’dir. Ödemeler katılım formu doldurulduktan sonra kişilerin mail adreslerine gönderilen kabul mailinde belirtilen IBAN’a atılacaktır. Kayıt işlemi ödemenin yapılması halinde tamamlanacaktır.

NOT – Sorularınız için @etuhukuk sosyal medya hesaplarımızdan ve etuhukuktoplulugu@gmail.com mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

TOBB ETÜ HUKUK TOPLULUĞU