Değerli Okurlarımıza ve Hukukun dokunabildiği herkese;

Yaşam alanımızı, “teneffüs ettiğimiz hava gibi görünmez ve tutulmaz bir şekilde” kaplayan hukuku; kültürün ve sanatın dışında tutmak ne hacet, hele bir de hukuku bu mecralarda anlatabiliyorsak…
İşte bu anlatımı bize mümkün kılan Tüze Hukuk Dergisi, ilk sayısını çıkardığı Temmuz 2017’den beri gelişmeye ve kendini yenilemeye devam ediyor. Mart 2018’de ikinci sayısıyla kendimizi test etme fırsatına eriştiğimiz Tüze ile birlikte bizler de, o tarihten bu yana kabuğumuzu değiştirerek sistematik ve programlı şekliyle “asrî hukukçulara” yaraşır bir yola revân oluyoruz. Gelecek için çok çalışarak ve ailemizi daha da büyüterek bu yolculuktan büyük keyif alıyoruz.
Bizler güncelliği ve hayatı yakalayan hukukçular olarak elimizdeki ölümsüz hazine olan fikirlerimizi dergimizde saklıyoruz. Ve sizlerden de bu defineye katkıda bulunmak isteyenleri bir sonraki sayılarda aramıza bekliyoruz.
Unutmayalım ki, dergimizin güvenli topraklarında saklayacağımız bu kıymetli hazinelerimiz yıllar sonra karşımıza çıktığında manevi tatmin duygumuzu karşılayacak derecede değerlenecektir.
Beraber nice dergilerimizin kapağını ilk kez açma hissini tatmak dileğiyle…

Tüze Hukuk Dergisi Yayın Ekibi

TOBB ETÜ HUKUK TOPLULUĞU RESMİ YAYIN ORGANI

GÖZ BEBEĞİMİZE ELEKTRONİK ORTAMDA DA ULAŞABİLİN DİYE…

DOĞRU OLMANIN ÖZBELİRTİSİ

BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN